top of page

Kainodara

Atsiskaitymo planai už pilną Jūsų turto administravimo paslaugą 

Mes turime paprastą ir skaidrų trumpalaikės butų nuomos administravimo komisinį modelį, kad Savininkai visada žinotų, kiek iš tikrųjų gaus.

30% komisinių

arba

  • 30% skaičiuojama nuo bendrų uždirbtų apgyvendimo paslaugų.

  • Atskaičiuojami apgyvendimo platformų komisiniai mokesčiai (skirtingai kiekvienoje platformoje), valymo mokestis.

  • PVM mokestis įskaičiuotas.

Fiksuota suma

  • Jei nenorite prisiimti rizikos dėl trumpalaikės nuomos užimtumo, mes Jums galime pasiūlyti fiksuotą mėnesinės nuomos mokestį, kurį gausite nepriklausomai ar turtas bus nuomojamas ar ne.

  • Pasirūpinsime Jūsų mokamais komunaliniais mokesčiais, apmokėsime 15% GPM (gyventojų pajamų mokestis) ir pilnu Jūsų turto draudimu.

 30% komisinių

Kaip apskaičiuojame kiekvienam savininkui mokėtiną sumą?

Viena iš pagrindinių „Host Lovers“ vertybių yra skaidrumas, todėl visada parodome savo klientams, kaip gauname kiekvienam Savininkui mokėtiną sumą, be jokių paslėptų mokesčių ar komisinių.

NUOMOS KAINA

Turto nuomos kainą nustatome individualiai, išanalizavę rinką ir tiesioginę konkurenciją. Prie bazinės nuomos kainos  tarifo pridedame mokesčius iš apgyvendinmo platformų ir valymo mokestį.

Iš visos apgyvendinmo rezervacijos sumos atimame komisinius iš svetainės, kurioje buvo atlikta rezervacija (jei užsakymas nėra tiesioginis) ir priskaičiuotą papildomą valymo mokestį.

APGYVENDINIMO PLATFORMŲ KOMISINIAI

HOST LOVERS

KOMISINIS

MOKESTIS

Iš likusios sumos atimame HOSTLOVERS komisinį mokestį (30% su PVM).

Galutinė Savininkui mokėtina suma bus grynoji suma, atskaičiuis komisinius apgyvendimo platformų mokesčius, valymo mokestį ir  Host Lovers komisinius mokesčius už administravimą.

MOKĖTINA SUMA

Fiksuota suma

Jūs nerizikuojate niekuom, tik gaunate naudą!

Atraskite pagrindinius privalumus nuomojant turtą su HostLovers

01

Mes dirbame nuo 2017 m., su visomis didžiausiomis apgyvendimo platformomis visame pasaulyje, taip pat turime savo rezervavimo sistemą ir nuosavą klientų ratą, todėl galite būti garantuoti kad nebus jokių nuomos mokesčių vėlavimų. Nepriklausomai nuo turto užimtumo.

GARANTUOTAS APMOKĖJIMAS

02

Mūsų verslo modelis yra trumpalaikė nuoma, todėl visada turime užtikrinti aukščiausios kokybės tvarką ir priežiūrą mūsų svečiams. Užtikriname Jus, kad Jūsų turtu bus geriau pasirūpinta ir prižiūrėta lyginant su ilgalaike turto nuoma.

TURTO PRIEŽIŪRA

03

Jei nuomosite savo turtą su HostLovers, turėsite galimybę nuomos laikotarpiu apsilankyti, apžiūrėti ir patikrinti kaip Jūsų turtas yra prižiūrimas.

SKAIDRUMAS & LANKSTUMAS

04

Mes pasirūpinsime visais buto administravimo rūpesčiais, pradedant komunaliniais mokesčiais ir baigiant Jūsų turto administravimu. Jums nereikės rūpintis dėl perdegusios lemputės, ar sugedusio čiaupo.

MAŽIAU RŪPESČIŲ

Ar norite pradėti uždirbti iš savo turto?
bottom of page