top of page

We have the answers!

 • Kaip „Host Lovers“ veikia?
  Pirmiausia susisiekite su mūsų konsultantų komanda - jie supažindins Jus su mūsų paslaugomis, patikrins, ar Jūsų turtas atitinka mūsų keliamus reikalavimus, ir aptars Jūsų asmeninį administravimo mokestį. Jei nuspręsite tęsti, pasirašysime administravimo sutartį. Taip pat paprašysime leisti patekti į Jūsų nuosavybe valdomą turtą, kad galėtume patikrinti, išvalyti, atlikti pirminę apžiūrą ir parengti Jūsų turto reklaminį pasiūlymą klientams. Visada stengiamės, kad Jūsų turtas būtų kuo greičiau paruoštas apgyvendinimui. Kai Jūsų turtas bus paruoštas svečiams, Host Lovers pasirūpins viskuo, ko reikia, kad gautumėte maksimalias pajamas: Paruošia ir administruoja Jūsų turto skelbimus visose pagrindinėse apgyvendinimo paslaugų rezervacijos platformose. Paruošia profesionalias turto nuotraukas, 3D turus ir aprašymus. Automatiniai kainos atnaujinimai, kad gautumėte didžiausias pajamas. Visą parą veikiančios svečių aptarnavimo paslaugos. Profesionalus namų tvarkymas ir priežiūra. Nėra nė vienos detalės, kurios nepastebėtume, nė vienos su svečiais susijusios užklausos į kurią neatsižvelgtume. Visa tai lemia laimingus svečius, puikius atsiliepimus ir Jūsų sėkmę.
 • Kodėl verta rinktis Host Lovers?
  Administruoti trumpalaikės nuomos turtą nėra lengva, tačiau su Host Lovers taip nėra, Jums nereikės nieko daryti! Nes mes pasirūpiname visais rūpesčiais už Jus. Jums nereikės atsakinėti į svečių skambučius po vidurnakčio, leisti laisvo laiko valymui ar sekti užsakymų įvairiose apgyvendinimo rezervacijos svetainėse. Su "Host Lovers" galite tikėtis daugiau: visą parą teikiamos svečių aptarnavimo paslaugos, 3D turai, profesionalus aprašymas ir fotografijos, supaprastintas rezervacijų valdymas ir kruopštus valymas po kiekvienos viešnagės. Geriausia tai, kad naudojame technologijas, kad nustatytume maksimaliai didžiausią Jūsų nakvynės įkainį. Ir visa tai - už individualiai Jums pritaikytą administravimo mokestį, be ilgalaikių sutarčių ir su laisve naudotis savo turtu Jūsų asmeniniams poreikiams (priklausomai nuo užimtumo).
 • Ar yra kokių nors apribojimų, kaip dažnai galiu naudotis savo turtu?"
  Jūsų turtas visų pirma priklauso Jums. Galite rezervuoti savo turtą asmeninėms viešnagėms, kada tik norite, žinoma, su sąlyga, kad atsižvelgsite į mūsų svečių jau atliktus užsakymus, kurie jau yra įtraukti į Jūsų kalendorių. Be to, "Host Lovers" neturi jokių apribojimų, kaip dažnai galite atvykti ar kiek laiko galite pasilikti. Norėdami užblokuoti savo asmenines datas, tiesiog rezervuokite jas susisiekę su Host Lovers administratoriumi.
 • Ar turiu pasirašyti ilgalaikę sutartį?
  Esame Jūsų partneriai trumpalaikės nuomos srityje, todėl esame čia visam laikui. Tikimės, kad ir Jūs taip pat. Norime užsitarnauti jūsų ilgalaikį pasitikėjimą ir neįpareigoti Jūsų sudaryti griežtus apribojimus turinčios sutarties. Galite bet kada nutraukti "Host Lovers" sutartį apie tai pranešę prieš 90 dienų. Viskas, ką mes turime padaryti, tai įvykdyti visus užsakymus, kurie jau yra rezervuoti Jūsų kalendoriuje per tą 90 dienų laikotarpį.
 • Kokie yra "Host Lovers" administravimo mokesčiai?"
  "Host Lovers" mėgsta viską supaprastinti, nustatydami aiškų mokestį už visas administravimo paslaugas. Jokių paslėptų mokesčių. Jokių mokėjimų keliems tiekėjams. Turite turtą ir norite sužinoti, koks yra Jūsų turto Host Lovers administravimo mokestis? Jūsų mokestį lemia keli veiksniai, įskaitant Jūsų turto vietą, miegamųjų skaičių, svečių patogumus, bei paros kainą. Gaukite savo individualų administravimo mokesčio pasiūlymą >
 • Kas yra pilnas trumpalaikės turto nuomos administravimo paketas?
  Kai turto savininkams tenka būti santechnikais, prižiūrėtojais ir problemų sprendėjais, jie kreipiasi į trumpalaikės nuomos administravimo įmonę, teikiančią visas minėtas paslaugas. Visapusiškas sprendimas, mūsų kolektyvas, pasirūpina visomis minėtomis problemomis, susijusiomis su trumpalaike nuoma. Tai apima Jūsų namų rinkodarą ir reklamą, svečių užklausų tvarkymą ir valymą po kiekvienos viešnagės. Nors kai kurios įmonės siūlo tik kai kurias iš šių paslaugų, pavyzdžiui, reklamą ar namų tvarkymo paslaugas, pilnas trumpalaikės nuomos administravimo paketas, rūpinasi viskuo. Taip turėsite vieną sąskaitą, vieną kontaktinį asmenį ir vieną įmonę, kuri rūpinasi Jūsų turto administravimu nuo pradžios iki pabaigos.
 • Kokias paslaugas "Host Lovers" siūlo trumpalaikei butų nuomai?"
  "Host Lovers" pilnas administravimo paketas apima visus trumpalaikės nuomos administravimo aspektus. Bendradarbiaujant su "Host Lovers" mūsų ekspertų komanda pasirūpins viskuo. Tai apima profesionalius skelbimus populiariausiose apgyvendinimo paslaugų rezervavimo svetainėse, tikslinę skaitmeninę rinkodarą, rezervacijų valdymą, visą parą ir 7 dienas per savaitę vykstantį svečių aptarnavimą, namų priežiūrą ir tvarkymą, dinamišką apgyvendinimo kainų nustatymą, kad Jūs gautumėte maksimalias pajamas.
bottom of page